AKUSTİK SÜNGER & SES YALITIM MALZEMELERİ
yanmaz akustik sünger

Akustik Sünger - Sertifikalı

Akustik Sünger fiyatları
Akustik Ses Yalıtım Süngerleri ; Akustik ses yalıtım süngerleri yüksek frekanstaki sesleri kesmek için değilde daha çok mekan içerisindeki yankıyı keserek oluşan gürültüyü engellemektir. Akustik sünger ses yalıtımında kullanılan akustik yalıtım süngeri olarak bilinir. Akustik sünger mükemmel derecede akustik sağlar, ses yutum değerlerinin yüksek fiyatının uygun olması diğer yüksek maliyetli akustik ürünlere nazaran tercih edilmektedir.
kirmizi piramit sunger renkli akustik piramit sunger beyaz piramit sunger

2021 GÜNCEL AKUSTİK SÜNGER FİYATLARI - TOPTAN FİYATINA PERAKENDE AKUSTİK SÜNGER 

AKUSTİK YUMURTA SÜNGER  FİYATLARI : PİRAMİT SÜNGER  FİYATLARI : LABİRENT SÜNGER FİYATLARI :
30 MM    :30,00 TL 40 MM   : 44,50 TL 30 MM    : 29,50 TL
40 MM    :40,00 TL 50 MM   : 60,00 TL 40 MM    : 39,50 TL
50 MM    :52,00 TL 70 MM   : 75,00 TL 50 MM    : 58,50 TL

Akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri için kullanılan yanmaz I. sınıf ISO belgeli ürünlerdir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir.Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanı sıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar. %100 ses yalıtımı sağlamaktadır.
akustik piramit sunger2
Ses izolasyon süngerlerinin genel kullanım yerleri genellikle konferans odası ses izolasyonu,evde sinema odası ses yalıtımı (home cinema),sinema yapımı,call center (çağrı merkezi),müzik odası ses yalıtımı,piyano odası ses izolasyonu,dj kabini ses yalıtımı,sahne sistemleri,chiller ses yalıtımı,açık hava ses izolasyonu,makine dairesi ses yalıtımı,kompresör dairesi ses izolasyonu,jeneratör dairesi ses yalıtımı,klima odası ses yalıtımı,tekne ses yalıtımı,yatlarda ses izolasyonu,hidrofor dairesi ses yalıtımı,kreş ses izolasyonu,ofis ses yalıtımı,ev ses izolasyonu,tavan ses yalıtımı,duvar ses izolasyonu,zemin ses yalıtımı için tercih edilirler.

 basotect sunger  basotect sünger açık gri renk piramit sunger 4

ÖNEMLİ BİLGİ: (Akustik sünger alırken sünger kalitesine ve yoğunluğuna dikkat edin. merdiven altı firmalardan ürün almayın (kısa vadede yanmazlık özelliği yok oluyor). Alacağınız ürünlerde sertifika isteyin. Ürün alacağınız firmadan referans bilgisi talep edin. )

Gökçe Akustik® Mimarlık İç ve Dış Tic Ltd. Şti. ' Akustik sünger fabrikası sektöründe taleplere en hızlı cevap veren, müşteri memnuniyetini prensip edinen firma pörtföyüne sahiptir. Satmış olduğumuz akustik izolasyon süngerleri sertifikalı olup, 1.sınıf ürünlerdir.

akustik ses yalıtım süngerleri

Akustik ses yalıtım süngerleri iki ham maddeden elde edilir.Bu yüzden iki türde akustik ses yalıtım süngerlerimiz mevcuttur (Poliüreran ve Melamin). Farklı yüzey formlarının olması sayesinde her alanda şıklığı ve estetikliği yakalamak mümkündür.

Akustik Süngerler