AKUSTİK SÜNGER & SES YALITIM MALZEMELERİ
Basotect

Basotect Sünger - Melamin

Basotect Sünger : Basotect Melamin köpüğünden imal edilmektedir. Bakteriyel olduğu için genelde hastane gibi yerlerde kullanılır.Beyaz ve Gri renkleri mevcuttur. Akustik süngerlerde olduğu gibi Piramit, Labirent, Yumurta, Spesiyal ve Düz şekilleri mevcuttur.Basotect Melamin süngerler I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme'de sağlamaktadır. Ortamdaki eko ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir.
Basotect Melamin Sünger : Basotect sünger dünyanın en iyi akustik süngeridir uygulaması çok kolay olduğu için herkes rahatlıkla uygulayabilir. Basotect Sünger yanmaz ve dünyadaki yanmaz özellikli tek akustik süngerdir. Basotect Almanyada Üretilir ve Basf Marka Bir Üründür Lütfen Çin Mallı Benzerlerini Almamaya Özen Gösterin

Basotect sünger

2021 BASOTECT SÜNGER FİYATLARI ( MELAMİN SÜNGER ) 

 BASOTECT SÜNGER FİYATLARI   BASOTECT SÜNGER FİYATLARI 
 30 mm  dns 85 + KDV (Viyol Desen)  40 mm  dns 100 + KDV Piramit
 40 mm  dns 100 + KDV (Viyol Desen)  50 mm  dns 115 + KDV Piramit

Basotect melamin sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir. Antibakteriyeldir ve yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir. 

MELAMİN BASOTECT GRİ SÜNGER

MELAMİN BASOTECT BEYAZ SÜNGER

Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır. Ağır Kurşun Bariyerli Basotect Melamin Sünger Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonunda gerçekten etkilidir bir performans alınması isteniyorsa bunun için ağır kurşun bariyerli bondex sünger kullanmakta fayda vardır. Ağır kurşun bariyer ses geçirgenliği çok düşük bir özel ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.
Basotect melamin sünger

Basotect Basf ® Melamin Sünger Kullanım Alanları : Nasa ve Diğer Mekiklerin Isı - Ses Yalıtımlarında ( Uzay Teknolojisinde ) Uçaklarda Akustik Ses Yalıtımı ve Isı İzolasyonunda, Trenlerde, Otomotiv Sanayinde, ve İnşaat Akustiğinde Performansı Yüksek Yeni Nesil Yalıtım Ürünüdür.
Basotect Melamin Sünger Tanımı : Basotect ® melamin reçine, bir termoset polimerden yapılmış, esnek, açık hücreli bir köpüktür. Basotect üstün özellikleri yüksek ses emme kapasitesi, alev geciktirici özellikleri, yüksek sıcaklık dayanımı, düşük ağırlık ve ısı yalıtımı vardır.
Basotect nedeniyle üstün özellikleri uygulamaları ve sanayi (örneğin inşaat ve sanayi, otomotiv, ulaşım ve tüketici yani temizlik) gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Hafif ve açık mineral lifleri olduğundan Basotect hızlı ve kolay monte edilebilir. Basotect Melamin Sünger : Gökçe Foam ® aynı zamanda BASF'ın ( Made in Germany ) ürettiği Basotect Melamin sünger' inin Türkiye'deki Teknik Akustik  Distiribitörü lisanslı Satıcısıdır. 9-11 kg / m3 yoğunluğa sahip homojen yapıda, sık gözenekli, yangına dayanıklı, ?=0,035W/mK ısı iletim değerine sahip, açık gri renkli Basotect; yüksek yanmazlık özelliği, ısı yalıtım değerleri ve düşük yoğunluğu nedeniyle birçok sektörde tercih edilmektedir. Hacim akustiği yalıtımı gerekli her türlü ortamda ses yutucu panel olarak inşaat sektörünün önemli ses yalıtım ürünüdür.

akustik sunger kopuk

Akustik Süngerler