AKUSTİK SÜNGER & SES YALITIM MALZEMELERİ
Akustik Renkli Sünger

TeknoTOUCH Sünger

TeknoTOUCH ( tekno taç ) renkli sünger ile gürültüyü engellemek artık çok renkli. Normal süngerlerden dökülme ve kopmaya karşı 10 kat daha dayanıklı. Akustik Sünger TeknoTOCUH ipeksi yüzeyi, farklı renk ve desenler ile sınırsız alternatiflerde ses yalıtımı sağlamaktadır. Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno touch olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.

SÜNGER EBAT VE ÇEŞİTLERİ :
Düz akustik sünger,Akustik yumurta sünger,Akustik labirent sünger, Akustik spesiyal sünger
Boyutları=50*50 Kalınlığı=30 mm / 40 mm
Gökçe Akustik olarak; Gökçe Akustik Sünger fabrikamızda üretilen süngerler istenilen renkte 50*50 ebatlarında 50mm kalınlıkta üretilmektedir. Tekno toch süngerler akustik renkli ipeksi kadife kumaş yüzey özelliği ve bol renk seçeneği ve akustik performansı ile ön plana çıkmaktadır. Akustik süngerde renk problemini ortadan kaldırmış bulunmaktadır.

 

teknotouch renkli sünger

New Vicoustik Flexi A-50 Panel
Stok Durumu: Stokta Var
Gönderi: Kargo, Ambar
Renkler :100 e yakın renk seçeneği ile 
Ebatlar: 49 cm * 49 cm

RENK KARTELASI İÇİN TIKLAYIN

FİYAT BİLGİSİ: 50*50 3cm Pahlı Kenar 45,00 TL ADET (26 DNS FR YANMAZ )
Not: 100 Adet ve üzeri alımlarda %10 iskonto   

Renkli akustik Teknotaç ( tekno touch )Sünger Tanımı : Renkli akustik sünger, diğer adı vicoustic flexi panel a50 yani kare akustik panel, profesyonel ses yalıtım ve izolasyonu sağlayan kaliteli bir akustik malzemedir. Vicoustic Renkli akustik sünger sünger panel, kare kare derzleri bulunan renkli akustik sünger paneller, yüksek ve alçak frekanslar için ideal sonuç almanı için tasarlanmıştır. Avrupada europanel olarak bilinen bu süngerler, firmamız tarafından çok uygun fiyatlara adet bazlı satılmaktadır. 
Önemli Bilgi: 16 DNS ve 20 DNS piyasada satılan ürünlerle lütfen karıştırmayın. Bizim ürünlerimiz; 26 DNS (yoğunluk) + FR yanmazlık sertifikasına sahiptir. 

 


tekno touch renkli akustik sünger

 akustik değer tablosu

 

Akustik Süngerler